VİLLA CHAKRA


Kırmızı Renk: Dolu |  Beyaz Renk : Boş

VİLLA CHAKRA
Adres : KALKAN/KAŞ


Fiyat : ₺ 2.857'Den başlayan fiyatlarla.


Kişi : 4


Oda Sayısı : 2


₺ 2.857'Den başlayan fiyatlarla.

VİLLA CHAKRA


Kişi Sayısı : 4

Oda Sayısı : 2

Tarih : 1 Mayıs 2024-31 Aralık 2024 Arası

Fiyat : ₺ 2.857'Den başlayan fiyatlarla.

Villa Özellikleri

Villa Chakra: Doğanın Kucağında Huzurlu Bir Mekân

 

Üzümlü'nün sakin atmosferinde konumlanan Villa Chakra, 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunar. Modern ve konforlu tasarımıyla dikkat çeken bu villa, 2 yatak odası ve 2 banyosu ile konuklarına rahat bir konaklama deneyimi sunar.

Doğayla Uyumlu Modernlik

Villa Chakra, geniş ve ferah odalarıyla birlikte modern olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Jakuzi keyfi, WiFi bağlantısı ve geniş mutfağıyla konuklarına ev konforunu sunarken, doğanın içindeki özel konumuyla huzurlu bir kaçış sunuyor.

Aile İçin Mükemmel Bir Tercih

Çocuk Oyun Alanı ile donatılmış Villa Chakra, aileler için ideal bir seçenek sunuyor. Kapalı ısıtmalı havuz, ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunarken, doğa içerisindeki korunaklı yapısıyla özel bir tatil vadediyor.

Günlük Havuz Isıtma Ücreti

Villa Chakra'da günlük havuz ısıtma ücreti 1000 TL'dir. Bu ek hizmetten yararlanmak isteyen konuklarımız, havuz ısısını istedikleri seviyeye getirebilirler.

Bahçe Bakımı ve Temizlik

Bahçe bakımı günde bir kez, sabah saatlerinde yapılmaktadır. Ayrıca her giriş ve çıkışta, villada detaylı bir temizlik gerçekleştirilir ve eksiklikler giderilir. Konuklarımızın giriş ve çıkış saatlerine özen göstermeleri önemlidir.

Doğa İçindeki Villalarımızın Özellikleri

Doğa içindeki villalarımız düzenli aralıklarla böcek, sinek ve haşerelere karşı ilaçlanır. Ancak coğrafi yapı gereği, doğada bu tür canlılar bulunabilir.

Ulaşım ve Çevresel Faktörler

Kalkan ve çevre köylerdeki villalar genellikle yamaçlara kurulmuştur. Bu sebeple villalara ulaşım genellikle yokuşlu ve eğimli yollardan sağlanır.

Korunaklı Villalarımız ve Hasar Depozitosu

Korunaklı villalarımızda %100 görünmeme garantisi verilememektedir. Her zaman %5 sakınma payı mevcuttur. Ayrıca, villa girişinde nakit olarak alınan hasar depozitosu, konaklama süresince herhangi bir hasar olmaması durumunda çıkış gününde iade edilir.

 

Villa Chakra'da doğanın içinde huzurlu bir tatil deneyimi için şimdi rezervasyon yapın ve Üzümlü'nün sıcak atmosferini keşfedin!

Fiyat Listesi

Açıklama

Fiyat

    Rezervasyon

1 Mayıs - 31 Mayıs 2024 ARASI
4000 TL
1 Haziran - 15 Haziran 2024 ARASI
5000 TL
15 HAZİRAN - 15 EYLÜL 2024 ARASI
7857 TL
15 Eylül - 30 Eylül 2024 ARASI
5714
1 Ekim - 31 Ekim 2024 ARASI
3571 TL
1 KASIM - 31 ARALIK 2024 ARASI
2857 TL
Whatsapp Canlı Destek İçin Tıklayınız